15 Грудня, 2017 12:00:00
Сергій Микитюк провів грудневе засідання колегії райдержадміністрації

15 грудня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів останнє у цьому році засідання колегії РДА. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району, в.о. редактора газети «Приміське життя».

На порядок денний засідання виносилося чотири питання.

Про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Житомирського району на 2017 рік доповіла начальник відділу освіти РДА Світлана Давиденко.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Фелікс Янев ознайомив учасників колегії з ходом виконання Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки.

У свою чергу начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк доповіла з двох питань – про проект Програми надання окремих видів пільг громадянам Житомирського району на 2018 рік та про схвалення змін до заходів щодо реалізації районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників Антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2018 роки.

За результатами розгляду питань порядку денного колегією прийнято відповідні рішення.