7 Листопада, 2018 10:17:00
Сергій Микитюк провів нараду щодо соціального обслуговування жителів с. Вереси

6 листопада голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, ряду установ району соціального спрямування, заступником голови районної ради Василем Стахом та Вересівським сільським головою Олександром Шутом щодо організації подальшого обслуговування жителів с. Вереси, яке нещодавно увійшло до складу Житомирської міської ОТГ.

Серед іншого на нараді були обговорені питання щодо співпраці з новою ОТГ управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) жителів Житомирського району, КНП «ЦПМСД», КУ «ЦРЛ», районного відділу освіти та служби у справах дітей райдержадміністрації.

У ході наради було окреслено основні проблемні моменти та напрацьовано підходи до проведення наприкінці поточного тижня відповідної наради за участі усіх зацікавлених служб та установ району, представників сільської та міської рад.