17 Липня, 2017 12:26:00
Сергій Микитюк провів розширену апаратну нараду

17 липня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та керівниками окремих організацій, установ та підприємств району.

На нараді було розглянуто три основні питання: про хід підготовки до проведення осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, про результати роботи управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за червень поточного року та про хід оздоровлення дітей.

Зокрема, під час розгляду першого питання порядку денного присутні заслухали інформацію начальника відділу освіти РДА Світлани Давиденко щодо завезення дров у ЗНЗ району, реконструкцію та проведення капремонтів котелень та здійснення закупівель через систему «Прозорро».

Співдоповідачем з цього питання був начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Фелікс Янєв, який розповів про стан справ щодо підготовки до нового осінньо-зимового періоду у комунальних підприємствах смт Озерне та смт Новогуйвинське, погашення заборгованості перед НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Житомиргаз», про закупівлю піщано-сольової суміші та наявність матеріальних та технічних засобів для забезпечення підтримання доріг в належному стані у зимовий період.

Долучився до доповіді з першого питання і головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко, який довів до відома присутніх інформацію щодо здійснення ремонтів, заміни котлів та утеплення приміщень підпорядкованого йому центру.

З другого питання доповіла заступник начальника управління праці та соціального населення райдержадміністрації Тетяна Мусевич, яка ознайомила колег зі станом забезпечення пільгових перевезень у районі, про надання субсидій, легалізацію найманих працівників та стан реконструкції санітарних кімнат у приміщенні управління.

Про хід оздоровлення дітей у районі виступила т.в.о. завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту РДА Ірина Менська.

За результатами розгляду питань порядку денного головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.