26 Січня, 2018 12:55:00
Сергій Микитюк провів січневу колегію райдержадміністрації

26 січня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів перше у 2018 році засідання колегії РДА. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, в.о. редактора газети «Приміське життя» та редактор газети «Сільське життя».

На порядок денний засідання виносилося чотири питання.

Першим було розглянуто питання про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік. Доповіла з даного питання начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Олена Гречко.

Далі колегія розглянула інформацію головного спеціаліста організаційного відділу апарату РДА Юрія Огірчука про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у районі на 2016-2020 роки. Співдоповідачем з даного питання був заступник начальника Житомирського РВП Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області Микола Шмідт.

З питання про проект районної Програми зайнятості населення на період 2018-2020 роки доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк. Співдоповідачем була директорка Житомирського міського центру зайнятості Валентина Сторожук.

У свою чергу провідний спеціаліст відділу освіти РДА Руслана Дмитрієва доповіла з питання про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.

За результатами розгляду питань порядку денного колегією прийнято відповідні рішення.