24 Травня, 2018 10:48:00
Сергій Микитюк провів травневе засідання колегії РДА

24 травня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії РДА. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів РДА, служб району, редактор газети «Сільське життя», редактор газети «Приміське життя».

На порядку денному засідання було три питання.

Першим було розглянуто питання про підсумки роботи господарського комплексу житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та основні завдання з його підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Доповідав начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янев.

З питання про підготовку до проведення оздоровлення дітей та молоді району у 2018 році виступила завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Інна Мирна.

Останнім було розглянуто питання про стан техногенної та пожежної безпеки на об’єктах літнього відпочинку та оздоровлення дітей, з якого доповів головний інспектор Житомирського РВ УДСНС у Житомирській області Андрій Велігурський.

За результатами розгляду вказаних питань колегією прийнято відповідні рішення.