6 Липня, 2018 09:12:00
Сергій Микитюк провів виїзний прийом громадян та зустріч з активом у Миролюбівці

5 липня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк провів виїзний прийом громадян та зустріч з активом у с. Миролюбівка. Участь у зустрічі з жителями села також взяли головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко і начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янев.

Як вже стало традиційним для подібних заходів, у ході зустрічі голова райдержадміністрації ознайомив жителів села з ключовими моментами реалізації у районі реформи децентралізації та процесів утворення об’єднаних громад, у загальних рисах розповів про секторальні реформи, зокрема - освітню та медичну.

Більш докладно про реформу первинної ланки надання медичних послуг розповів Г. Горбенко, який зупинився на специфіці та процедурних питаннях підписання декларацій з лікарями, розповів про впровадження електронної системи охорони здоров’я, електронної медичної карти, телемедицини тощо.

У свою чергу Ф. Янев довів до відома селян інформацію про заплановані тренування з евакуації місцевих мешканців на випадок надзвичайної ситуації, яка потенційно може виникнути на розташованих поблизу Миролюбівки військових складах. Тренування мають пройти 26 вересня та включатимуть відпрацювання механізмів оповіщення, переміщення, приймання евакуйовуваного населення тощо. Вся необхідна інформація та документи вже передані сільському голові, який має забезпечити відповідне інформування місцевого населення.

Серед основних питань, що порушувалися перед головою РДА жителями Миролюбівки можна виокремити скарги на черги в районній лікарні, прохання щодо фінансової підтримки на оплату юридичних послуг у судових процесах по відстоюванню права на користування землею під пасовищем, щодо ремонту дороги від Миролюбівки до Луки, щодо унормування проведення тренувальних польотів військовими літаками, щодо впливу на фермерів у питанні кроплення посівів гербіцидами та щодо отримання дотації на дорощування телят.