4 Січня, 2019 12:05:00
Сергій Микитюк відвідав Троянівську ЗОШ

3 січня 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Микитюк з робочим візитом завітав до с. Троянів, де відвідав місцеву школу з метою ознайомлення із загальним станом справ.  Головною проблемою закладу є нагальна необхідність проведення капітального ремонту покрівлі даху школи.

В обговоренні проблемних питань взяли участь сільський голова Микола Білеуш, депутати Житомирської районної ради Олександр Гребенюк та Віктор Загладько, директор школи Валентина Гребенюк, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Микола Власюк та представник підрядної організації з виготовлення проектно-кошторисної документації.

Сергій Микитюк зазначив, що виконання капітального ремонту даху Троянівської ЗОШ І-ІІІ ст. потребує належного фінансування.  В кінці 2018 року з державного бюджету надійшла субвенція в сумі 500 тис. грн. для виконання ремонтних робіт, проте цих коштів замало. Також голова райдержадміністрації наголосив, що до проведення капітального ремонту даху потрібно підійти комплексно. У першу чергу потрібно звернути увагу на діючу електропроводку, яка може бути пошкоджена внаслідок протікання та підвищеної вологи в приміщенні школи, на вентиляційні канали, обов’язкове облаштування зовні стічних ринв.

Наразі вирішується питання щодо оперативного проведення поточного ремонту даху для усунення протікання та розробляється проектно-кошторисна документація для проведення капітального ремонту даху усієї школи.

Нагадаємо, що Троянівська ЗОШ І-ІІІ ст. працює з 1 вересня 1985 року. Заклад розрахований на навчання 640 учнів, з початку навчального 2018-2019 року в ній навчається 161 учень. Життєдіяльність Троянівської ЗОШ забезпечує 21 особа педагогічного складу та 11 осіб техпрацівників.