1 Лютого, 2019 10:41:00
Сергій Микитюк взяв участь у підготовці до Другого форуму регіонів України та Білорусі

Житомирська область розпочинає підготовку до проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь. Наразі розробляється концепція заходу, тематика секційних засідань, місце проведення та інші організаційні питання.

Членом обласного організаційного комітету з підготовки та проведення Форуму є й голова Житомирської РДА Сергій Микитюк, який взяв участь у його засіданні, що відбулося 30 січня.

Нагадаємо, що Перший форум регіонів України та Білорусі відбувся минулого року наприкінці жовтня у м. Гомелі. Під час заходу Президент України Петро Порошенко запропонував наступний форум провести на Житомирщині.

Тож Другий форум регіонів України та Білорусі у 2019 році відбудеться саме на наших теренах. Область вже розпочала активну підготовку до масштабної міжнародної події. Наразі розробляється концепція заходу, тематика секційних засідань, місце проведення тощо.

Більшість заходів форуму планується провести у Житомирі, залучаючи до цього різні структури. Це будуть освітні, медичні та культурні заклади міста. Також пропонується використання локацій не лише в обласному центрі, а й у містах обласного значення.

Не буде винятком і Житомирський район, який також прийматиме учасників міжнародного форуму. Серед іншого готуються відповідні рекреаційні та культурні заходи. Зокрема, учасникам форуму будуть запропоновані цікаві туристичні маршрути та знайомство з народними майстрами району й області.

Довідково. Форум регіонів проводитиметься з метою підтримки рівня довіри та подальшого розвитку політичних, економічних і гуманітарних зв’язків між двома країнами; розширення міжрегіонального співробітництва та представлення економічного потенціалу регіонів і конкретних проектів у сфері торгівлі, промисловості, сільськогосподарської кооперації, інвестицій, а також зміцнення прямих зв’язків на рівні областей, районів та господарюючих об’єктів. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.