28 Березня, 2018 10:43:00
Сергій Микитюк взяв участь у презентації оновленого сервісного центру МВС

27 березня на околиці обласного центру на території Оліївської сільської ради пройшла урочиста презентація оновленого сервісного центру МВС. Участь у заходах взяли начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, керівник апарату облдержадміністрації Олексій Ясюнецький, голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови районної ради Василь Стах, депутат районної ради Василь Козел, представники засобів масової інформації.

Відтепер мешканці Житомира та Житомирського району можуть швидко та зручно отримати послуги з реєстрації та перереєстрації авто, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість в оновленому сервісному центрі МВС. Тут працюють 16 адміністраторів, які щодня надаватимуть громадянам до 200 послуг. А до місцевого бюджету від діяльності центру щороку надходитиме близько 2-3 млн. грн.

Адреса центру: Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1а. Центр має зручний графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 год., в суботу – з 9.00 до 16.45 год. Неділя та понеділок – вихідні.

«Одним із основних завдань реформи сервісних центрів МВС є створення комфортних умов для отримання адміністративних послуг населенням. Це вже 57-й сучасний сервісний центр МВС, окрім цього вже запущено 24 мобільні сервісні центри МВС. Серед планів на 2018 рік – впровадження фіксації практичних і теоретичних іспитів, он-лайн реєстрації на отримання послуг в СЦ МВС, створення персонального кабінет водія та відкриття доступу до історії авто»,- зазначив В. Криклій.

Сервісний центр побудований за принципом прозорого офісу, оснащений сучасною інформаційною системою, електронною чергою, планшетом оцінки якості обслуговування. Приміщення оформлено в єдиному візуальному стилі нових сервісних центрів МВС, тут передбачені зручності для людей з інвалідністю та мало мобільних груп населення, дитячий куточок для найменших відвідувачів і бук кросинг у зоні очікування. Перед тим як їхати в сервісний центр, громадяни можуть у реальному часі на сайті hsc.gov.ua перевірити його завантаженість за допомогою веб-камери.

У Житомирській області також функціонує мобільний сервісний центр МВС, що обслуговує громадян у населених пунктах, де немає стаціонарних центрів. Ознайомитися з графіком виїздів можна на сайті Головного сервісного центру МВС.