27 Лютого, 2018 11:09:00
«Символи змін» тепер є і в економічному блоці – у 2017 році інвестиції в область зросли на 2 млн дол. США, – Ігор Гундич

«Символи змін» тепер є і в економічному блоці. Інвестиції в область за один рік зросли на 2 млн доларів США. Про це сказав 26 лютого голова ОДА Ігор Гундич під час звітної прес-конференції.

«Символи змін» тепер є і в економічному блоці. Вперше за довгий час наша область у лідерах за економічними показниками – в рейтингу «Економічна ефективність». Ми на 1 місці за зростанням надходжень плати за землю. Ми на верхніх позиціях за індексом споживчих цін на продукти харчування. Ми не словами, а конкретними сумами можемо говорити про інвестиції в область, які за рік зросли на 2 млн дол. США», – сказав Ігор Гундич.

Також він додав, що 51 країна вкладає інвестиції в нашу область – це інвестиційні проекти вже діючих підприємств та інвесторів, які тільки заходять на Житомирщину. Більше 2,5 тис. нових робочих місць створено у минулому році за рахунок відкриття і розширення виробництв. 80 інвестиційних проектів впроваджується на Житомирщині.

Наймасштабніші проекти:

розширення виробництва ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія», м. Коростень – 1 тис.робочих місць, 2 млрд. грн інвестицій;

розширення виробництва на ТОВ «Кромберг енд Шуберт» + 180 робочих місць у цьому році до створених уже понад 2 тис. робочих місць;

реконструкція фабрики у с. Брусилів під фабрику канцелярських виробів «Папірус, 475 робочих місць;

розширення виробничих потужностей на «РІФ-1», +110 робочих місць;

а також – розширення виробництва ТОВ «Даніко», реконструкція зерноелеватора ТОВ «Чуднівський зерноелеватор»,  модернізація виробництва  а ТОВ «Рельполь-Альтера» та інші проекти.

Крім цього, керівник області підкреслив, що область не лише відкрита до бізнесу, а й прозоро веде свою діяльність.

«Ми максимально прозоро ведемо діяльність в бюджетних установах і організаціях, використовуючи систему ProZorro. Лише за минулий рік завдяки електронним закупівлям ми заощадили 33,3 млн грн», – додав Ігор Гундич.