7 Листопада, 2017 15:49:00
Сінгурівський  ДНЗ «Дивограй» гостинно зустрів педагогів-дошкільників

Погожої осінньої днини, 3 листопада, педагогів-дошкільників гостинно вітав Сінгурівський ДНЗ «Дивограй», в якому відбувся районний семінар завідувачів та вихователів дошкільних навчальних закладів району.

Зважаючи на те, що одним із пріоритетних напрямів розвитку освітньої галузі у 2017-2018 н.р. визнано трудове виховання, педагоги зібралися з метою обміну досвідом роботи щодо використання результативних форм організації трудової діяльності дітей дошкільного віку, формування у них моральних якостей, працьовитості, підвищення інтересу до праці.

Відкрила семінар завідувач дошкільним закладом Н.Г. Руда. Привітавши присутніх, вона презентувала Сінгурівський ДНЗ та ознайомила колег з планом роботи семінару, після чого педагоги з інтересом переглянули заняття у середній групі «Від зернини до хлібини». Вихователь О.М. Бондар, вміло застосовуючи різні методи і прийоми, ознайомила своїх вихованців з усіма етапами вирощування хліба.

Також увазі присутніх було запропоновано для перегляду фрагмент свята з національно-патріотичного виховання за участю дітей старшої групи «Ми маленькі козачата, ми – нащадки козаків» (Вихователі: Хоменко В.В., Северенчук І.В.), після чого педагоги взяли участь в обговоренні переглянутих заходів та мали змогу висловитись щодо пошуку шляхів ефективності розвитку трудових умінь та навичок дітей дошкільного віку.

Вихователі ДНЗ Т.А. Бондарець та О.С. Ясінська у своїх виступах розкрили зміст основних форм організації трудової діяльності дітей у дошкільному закладі.

Продовженням семінару став виступ методиста РМК Н.П. Зарудіної, яка підсумовуючи інформацію вихователів з даної теми, у своїй презентації звернула увагу на вплив трудової діяльності на психічний розвиток дошкільнят. На завершення Наталія Павлівна ознайомила учасників семінару з новинками методичної та наукової літератури.