9 Липня, 2018 10:22:00
«Сокіл» впевнено лідирує у Першості Житомирської області з футболу!

В суботу, 7 липня, ФК «Сокіл» зіграв свій останній, перед перервою, поєдинок у 1-му колі Першості Житомирської області з футболу сезону 2018 року. У перенесеному матчі 4-го туру, на новогуйвинському стадіоні «Танкіст», наша команда приймала команду «Звягель-750» (екс - «Авангард»), яка ще в минулому році грала у Вищій лізі обласних футбольних змагань.

Уже в дебюті матчу, на 4-й хвилині, господарі поля пропустили «швидкий гол» - оборонці «соколят» забули у своєму штрафному майданчику гравця звягельчан Мессуда Демура, який з метрів трьох надіслав м’яча у ворота голкіпера «Сокола» Гордія Лісовського.

Після забитого голу гра пішла на зустрічних курсах. Декілька моментів для того аби зрівняти рахунок у зустрічі втратили господарі. Богдан Мосійчук завдавав небезпечного удару зі штрафного, але «смугастий» пролетів поблизу штанги. Андрій Зінчук небезпечно пробивав головою після розіграшу кутового та відмінну реакцію продемонстрував голкіпер гостей Юрій Бучинський. Могли «засмутити» вдруге Лісовського і звягельчани, але їх ударам теж бракувало влучності.

Не встиг розпочатися другий тайм, як одразу футболісти «Сокола» зрівняли рахунок. Іванов пройшов по лівому фланзі і класно навісив у штрафний майданчик, де Зінчук просто таки вколотив м’яч у сітку воріт  Бучинського - 1:1!

Після забитого м’яча «соколята» повністю перехопили ініціативу у грі та відразу могли забити вдруге, але Іванов трішки не влучив у дальній кут. А на 56-й хвилині гості залишилися вдесятьох - другу жовту отримав гравець «Звягеля-750» Андрій Бусленко.

Тож, дотиснути  деморалізованого суперника для збірної Житомирського району було справою техніки. На 69-й хвилині граючий тренер «соколиків» Андрій  Островський  виводить свою команду вперед - 2:1! Через десять хвилин, знову ж Островський, технічно розібрався у штрафному майданчику гостей із захисником і  з носка, по футзальному, спрямував м’яча в кут воріт.  А на 85-й хвилині фінальний рахунок у матчі встановив невгамовний Іванов - 4:1!

ФК «Сокіл» здобуває чергову перемогу і відривається від своїх найближчих переслідувачів по турнірній таблиці вже на п’ять очок!

На цьому, обласні футбольні змагання «беруть паузу» - матчі другого кола Першості розпочнуться 18 серпня. Але, без футбольних баталій вболівальники Житомирського району не залишаться: вже з наступної неділі, 15 липня, поновлюються змагання у Чемпіонаті Житомирського району з футболу сезону 2018 року серед команд Першої ліги! Отже, Житомирська районна федерація футболу запрошує всіх поціновувачів «гри мільйонів» приходити на стадіони та вболівати за свої улюблені команди!

«Сокіл» (Житомирський р-н) – «Звягель - 750» (Новоград-Волинський) – 4:1 (матч 4-го туру)

7 липня 2018 р. Новогуйвинське. Стадіон «Танкіст». 150 глядачів.

Арбітр – Т. Панасюк.

Голи: А. Зінчук (48), А. Островський (69, 79), І. Іванов (85) – М. Демур (4).

Попередження: М. Шмайхель (45+1), О. Ширнін (66), А. Балашкевич (83) – А. Бусленко (22), Б. Немитов (73).

Вилучення: немає – А. Бусленко (54).

Група Б

0

6

1