Події на часі

28 Лютого, 2018 14:39:00
Категорія: Район
Стартував конкурс «Кращий державний службовець-2018»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець", стартували І і II етапи Конкурсу, які проходитимуть з березня по червень 2018 року на місцевому рівні. У вересні-жовтні в Києві відбудеться третій заключний етап.

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, видано розпорядження голови райдержадміністрації від 27 лютого 2018 року № 113 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”. 

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

„Кращий керівник" (беруть участь керівники структурних підрозділів);

„Кращий спеціаліст" (беруть участь спеціалісти).

Запрошуємо найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки та мають організаторські здібності, взяти участь у Конкурсі.

Роз’яснення щодо проведення Конкурсу можна отримати за телефоном 42-46-74.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img