9 Жовтня, 2017 15:17:00
Тетерівка відзначила День українського козацтва фестивалем козацької пісні

7 жовтня в селі Тетерівка відбулося святкове дійство, приурочене Дню українського козацтва. В рамках святкування пройшов Перший фестиваль козацької пісні під романтичною назвою «Засвіт встали козаченки». До участі в конкурсі були залучені творчі колективи сіл Житомирського району, Станишівської та Тетерівської ОТГ.

Відкриття свята розпочалося перед будинком культури с. Тетерівка вітальним словом сільського голови Тетерівської ОТГ В. Ф. Ільницької та запрошених гостей - заступника голови райдержадміністрації М.П. Козарчука, священика Свято-Преображенської церкви Київського патріархату с. Тетерівка о. Олексія, козацького отамана В. Г. Дороша.

Окрасою дійства став духовий оркестр 95-ї аеромобільної десантної бригади. Гостей та запрошених частували запашним короваєм, козацькими стравами та запропонували до перегляду власне саму фестивальну програму.

На сцені оновленого будинку культури с. Тетерівка дивували своєю майстерністю учасники дитячого вокального ансамблю «Світанок» БК с. Ліщин, дует «Голос вітру» БК смт Новогуйвинське, вокальний ансамбль «Журавка» м. Житомир, народний вокальний ансамбль «Вербиченька» с. Вертокиївка, Ярослав Яворський – соліст гурту «Джерела» РБК с. Сінгури, зразковий аматорський танцювальний колектив «Юність» БК с. Троянів, колективи Тетерівської ОТГ: дитячий вокальний ансамбль «Голос;ОК», дует «Дві сестри», театральний колектив «Амплуа», фольклорний ансамбль, гурт «Ремез», квартет «Краяни» - БК с. Тетерівка та солістка клубу с. Перлявка Наталія Ослівська.

Найефектнішим виступом фестивальної програми став виступ представників американського Корпусу Миру, у виконанні яких прозвучала українська пісня «Підманула, підвела…».

Всі учасники заходу нагороджені дипломами лауреатів Першого фестивалю козацької пісні та подарунками.