21 Квітня, 2017 15:28:00
Тетерівська та Денишівська школи отримали найвищі нагороди Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2017»

20 квітня учасники VIII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2017» та XX обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2017» отримали нагороди та відзнаки.

Нагородження переможців відбулось у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за участю голови Житомирської облради Володимира Ширми та т.в.о. начальника управління освіти і науки ОДА Ольги Липовецької.

Цьогоріч на Міжнародній виставці, яка відбулась у Києві 16-18 березня, Житомирську область представили 37 навчальних закладів та освітніх установ.

Приємно, що у конкурсах виставки «Сучасні заклади освіти-2017» з тематичної номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді» золоту медаль отримав колектив Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тетерівської сільської ради ОТГ Житомирського району (директор Самолюк О.М.), а срібну медаль – колектив Денишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради ОТГ Житомирського району (директор Вербило Л.В.).

Під час виставки відділ освіти Тетерівської сільської ради ОТГ взяв участь в науково-практичному семінарі «Організація освітнього процесу в об’єднаних територіальних громадах». Начальник відділу освіти Весельський В.В. відзначений сертифікатом доповідача семінару, а відділ освіти нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки України за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

Також педагоги Денишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука та Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли активну участь у ХХ обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини – 2017», яка проходить на базі Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Метою виставки є підтримка та розвиток перспективних надбань, освітніх ініціатив педагогів області, оновлення змісту освіти, поширення досвіду роботи кращих загальноосвітніх закладів та підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Творчий педагогічний колектив Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів нагороджено дипломом І ступеня у номінації «Організація внутрішкільної науково-методичної роботи» та у номінації «Інновації в організації дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді».

Диплом ІІ ступеня отримав вчитель хімії Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г. Бондарчука Івашкевич В.В.; дипломом ІІІ ступеня нагороджено вчителя англійської мови Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.Г. Бондарчука Місюру Т.В., учителя української мови та літератури Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрченко Л.В. та учителя фізики цього ж навчального закладу Шанюк М.П.

За плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу начальнику відділу освіти ОТГ Весельському В.В. та методисту відділу Ярошовець О.А. оголошено подяку Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час заходу у холі Інституту функціонувала виставка дитячих робіт навчальних закладів Тетерівської, Народицької та Вишевицької об’єднаних громад.

Довідково: потужність Денишівської ЗОШ розрахована на 392 учні, з яких на сьогодні в ній навчається 180. Шкільні класи укомплектовані всіма необхідними матеріалами для того, щоб дітям було легко та цікаво навчатися. У школі вивчаються дві іноземні мови – англійська та польська. Вона вже вкотре стає учасником міжнародного проекту GoCamps – літні мовні табори, в яких учні мають можливість спілкуватися із носіями англійської мови. Крім того, велике значення в школі приділяється здоровому розвитку дитини та фізичній культурі, зокрема організовано уроки хореографії.

У Тетерівській ЗОШ І-ІІІ ст. зараз навчається 266 дітей із середньою наповненістю класів 20 чоловік. Потужність – більше 300 учнів. Директор школи Олена Самолюк розповідає, що вони приділяють велику увагу не лише навчанню дітей, а й організації їхнього дозвілля після уроків. У школі організовано більше 20 різноманітних гуртків, факультативів та курсів за вибором учня. В школі також діє група продовженого дня. Щотижня школа запрошує майбутніх першокласників та їхніх батьків на заняття «Веселі чомучки», які допомагають психологічно та практично підготувати дитину до майбутнього навчання.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих і актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Мета виставки - об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави та надати можливість продемонструвати інноваційні досягнення та напрацювання навчальних закладів і наукових установ, представити сучасні засоби навчання, обладнання, інноваційні програми та рішення для впровадження в освітню практику.