21 Грудня, 2017 16:54:00
Триває набір на контрактну службу!

Можливість захищати Батьківщину на професійному рівні – це військова служба за контрактом у ЗСУ.

Житомирський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом.

Військовослужбовцям Збройних Сил держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, вільний вибір місця та умов служби по всій території України, можливість кар’єрного зросту, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку, служба зараховується до загального страхового стажу та стажу державної служби, безкоштовне медичне обслуговування та інше.

Вимоги до кандидатів: задовільний стан здоров’я, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку.

Під час дії особливого періоду приймаються на військову службу за контрактом громадяни України: жінки віком від 18 до 46 років; чоловіки від 18 до 56 років, термін укладання контракту від 3-х років.

Усім бажаючим присвятити життя служінню та захисту Батьківщини, необхідно звернутися для отримання детальної інформації про військову службу за контрактом у Збройних Силах України та наявність вакансій за адресою: м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 21, кім. 3.