15 Травня, 2018 14:35:00
Триває реалізація проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Фахівці проекту не лише інформують громадян про їхні права, а й навчають їх, як ці права захищати. При цьому даються чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Спеціалісти міністерства доводять, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюють рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Детальніше про проект за посиланням: http://pravo.minjust.gov.ua/