27 Лютого, 2018 14:13:00
У 2018 році на Житомирщині відкриють один із кращих в Україні Центрів реабілітації

Вже у 2018 році на Житомирщині на базі Центру вертебрології відкриється один з кращих в Україні Центр реабілітації інвалідів та учасників АТО. Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич вчора, 26 лютого, під час звітної прес-конференції.

«Майже третина об’єктів, які ми відкрили у минулому році – це нові відділення, амбулаторії, обладнання у закладах охорони здоров’я. Це свідчить, що медицина для нас у пріоритеті. У цьому році плануємо відкрити сучасний Центр реабілітації інвалідів та учасників АТО на базі Центру вертебрології. Переконаний, що 2018-й стане початком нової медицини, із розвиненою і сучасною первинною ланкою – найближчою до людей», – наголосив Ігор Гундич.

За його словами, крім цього, у 2018 році у сфері медицини планується побудувати перші 10 із 35 амбулаторій нового типу, відкрити Центр первинної медико-санітарної допомоги у м. Бердичеві, завершити І чергу реконструкції онкологічного диспансеру, придбати за кошти державного, обласного та всіх районних бюджетів сучасний ангіограф, а також продовжуватиметься будівництво хірургічного корпусу у Новограді-Волинському.