Події на часі

9 Жовтня, 2017 16:01:00
Категорія: Район
У Левкові проведено семінар дошкільників
У Левкові проведено семінар дошкільників
У Левкові проведено семінар дошкільників
У Левкові проведено семінар дошкільників

Осінь… Вона зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. То небо синє-синє, безмежне і бездонне, то пливуть по ньому дивні хмарки, то стало воно сірим і сумним, задощило густим дощиком, то знову засміялося сонце з висоти, розфарбувало дивосвіт і зігріло все довкола…

В один із таких осінніх днів, розповідає методист відділу освіти Н.П. Зарудіна, 6 жовтня, на базі Левківського дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» відбувся семінар завідувачів та вихователів ДНЗ.

Учасники семінару переглянули відкрите заняття «На гостину до звіряток» у молодшій групі (вихователь Січкар С.О.), обмінялися досвідом роботи, поділилися своїми враженнями щодо зовнішнього вигляду садочка, його матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення.   

Завідувач закладу С.М. Поломаренко у своєму виступі розкрила суть трудового виховання у процесі організованої й самостійної предметно-практичної діяльності дітей, а практичний психолог Н.А. Осіпчук наголосила на тому, що трудове виховання є педагогічною проблемою сучасності.

Методист відділу освіти Н.П. Зарудіна звернула увагу педагогів на значення оцінки у формуванні трудових навичок дошкільників, проаналізувала оновлену програму розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» 2017 року видання, детальніше зупинившись на освітній лінії «Дитина у світі культури».

Завершився семінар імпровізованим святковим концертом від вихованців садочка.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img