9 Липня, 2018 10:20:00
У Садках відкрили зону відпочинку «Карпати» та відзначили свято Івана Купала

6 липня у с. Садки Житомирського району пройшли районні заходи з нагоди свята Івана Купала. Свято проведено у нововідкритій зоні відпочинку на ставку поблизу села.

З подачі натхненника та організатора робіт, - сільського голови Михайла Яромова, рекреаційна зона отримала промовисту назву «Карпати». Навколо ставка висаджено хвойні дерева, на берег завезено пісок, облаштовано волейбольний майданчик, парковки для автомобілів тощо. В перспективі, переконаний М. Яромов, садківські «Карпати» зможуть конкурувати навіть із славнозвісним карпатським курортом «Буковель».

Урочиста частина святкування розпочалася з привітань місцевої громади та гостей свята з усього району сільським головою Михайлом Яромовим та головою райдержадміністрації Сергієм Микитюком.

Далі на присутніх чекало театралізоване дійство, святковий концерт за участі кращих виконавців та аматорських колективів району, дискотека для молоді та інші розваги.