Події на часі

4 Липня, 2018 17:24:00
Категорія: Район
У Станишівці спільно з польськими колегами працюють над стратегією розвитку громади

4 липня у Станишівській сільській ОТГ у рамках спільного проекту Асоціації міст України та Асоціації польських міст розпочався дводенний воркшоп зі SWOT-аналізу. У заході беруть участь посадовці Станишівської сільської ради та представники партнерських асоціацій України та Польщі, польські та українські експерти.

«Житомир, Ємільчинська та Станишівська ОТГ – учасники спільного проекту АМУ та АПМ «Управління містом і міської/сільської громади в моделі партнерства та співробітництва», що фінансується Міністерством закордонних справ республіки Польща», - зазначає виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.

Посадові особи місцевого самоврядування України у ході реалізації цього проекту здобудуть навички управління в питаннях просторового розвитку, як об’єднатись свої зусилля задля розвитку спільних територій – ОТГ і міст обласного значення і це, як сподівається польська сторона, дасть поштовх для формування моделі діяльності агломерації навколо великих міст.

Сільський голова Юрій Матвійчук, зустрічаючи польських гостей, зауважив, що самоврядці Станишівської ОТГ – молода та потенційно дуже потужна, сповнена ентузіазму команда, яка готова вчитися та вдосконалювати свої навички.

«Переконаний, що нам є чим здивувати представників громади-партнера та польських експертів, і сподіваюсь, що колеги підкажуть, як вирішували певні проблеми, як об’єднати свої зусилля задля розвитку громади», - зазначив Станишівський сільський голова Ю.Матвійчук.

Сьогоднішня зустріч пов’язана з підготовкою навчального візиту українських посадовців до Польщі, де вони кілька днів спостерігатимуть за роботою спеціалістів та працюватимуть пліч-о-пліч. Тому нині у Станишівській громаді польський досвід на прикладі м. Гомбін представляють Ярослав Домаґала та Александра Клис, представники міста-партнера. Спільно проводять аналіз та діагностування потреб Станишівської ОТГ, напрацюють напрямки сталого розвитку.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img