5 Жовтня, 2017 16:57:00
У Центральній лікарні Житомирського району встановлена «Скринька довіри»

5 жовтня представники Громадської ради при Житомирській РДА за сприяння керівництва райдержадміністрації та головного лікаря Центральної районної лікарні встановили «Скриньку довіри» у приміщенні районної лікарні.

«Думки про встановлення такої скриньки, до якої відвідувачі поліклініки та пацієнти районної лікарні у Станишівці могли б вкладати написані побажання, зауваження до роботи лікарів чи обслуговуючого персоналу, з’явилися ще за попередньої каденції Громадської ради, – розповідає  голова Громадської ради при Житомирській РДА Віктор Леонідович Фоміненко. – І ось зараз цей давній замисел втілився в життя. Мета лікувального закладу та громадського формування спільна – вивчити, наскільки є ефективним відвідування районної поліклініки, які залишаються враження від спілкування з лікарями. Припускаю, що це може бути критика, невдоволення якимись моментами, для того ми й встановлюємо такий засіб комунікації, щоб почути, так би мовити, голос народу, наших громадян. Тим більше, що записки будуть анонімні. Вважаємо, що у такий спосіб – дізнавшись про потреби та побажання людей, можна буде більше уваги звернути на те, де треба покращити якість надання медичних послуг населенню району».

«Хочу відзначити, що у Пулинській районній лікарні, де я раніше працював головним лікарем, вже кілька років є така скринька довіри. Коли запропонували встановити її тут – одразу погодився, – сказав головний лікар КУ «Центральна районна лікарня» Тарас Дмитрович Собко. – Це моя принципова позиція, ми будуємо громадянське суспільство, повинні забезпечувати контроль населення за діями влади, і громадські ради покликані організовувати цей контроль. Має бути зворотний зв’язок, адже не завжди можна осягнути всі сторони багатогранного життя великого колективу. Завдяки скриньці довіри отримаємо змогу дізнатися, на чому потрібно загострити увагу, це надзвичайно потрібна справа. Я всіляко підтримую співпрацю з громадськими організаціями, сам будучи заступником голови Громадської ради при управлінні охорони здоров’я Житомирської області. Хочу закликати наших громадян не бути байдужими, висловлювати свої думки та побажання, а ми будемо реагувати та приймати рішення. Адже прозорість і відкритість у професійній діяльності – запорука вирішення багатьох проблем».

«Скринька довіри» встановлена на першому поверсі Центральної районної лікарні, зліва  від центрального входу, навпроти реєстратури.