3 Серпня, 2018 09:01:00
У Троянові відзначили День села

2 серпня, в день вшанування пам'яті святого пророка Іллі, на престольне свято, у Троянові Житомирського району урочисто відзначили День села.
Святкування було організоване у центрі села, на майданчику біля місцевого будинку культури. На дітлахів чекали різноманітні розваги, працювали атракціони та проводилися захоплюючі конкурси. Учасники свята мали нагоду переглянути хореографічні композиції та насолодитися виступами аматорів сцени району.

Привітати місцеву громаду у цей святковий день завітали голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, голова районної ради Сергій Крутій, заступник голови районної ради Василь Стах, депутати районної ради Василь Козел та Олександр Гребенюк.
Голова райдержадміністрації висловив щирі вітання жителям Троянова з нагоди свята та побажав селу подальшого розвитку, а його мешканцям щасливого та заможного життя на своїй рідній землі.

Кращі представники місцевої громади були нагороджені подяками райдержадміністрації і районної ради, а також окремими відзнаками від сільського голови.