Події на часі

17 Липня, 2017 16:55:00
Категорія: Район
У Житомирі пройде тренінг з написання грантових заявок для проектів та конкурсів ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує бізнесменів, представників громадських організацій, влади міста та Житомирської області, а також усіх зацікавлених до участі в тренінгу «Як написати грантову заявку на проекти та  конкурси ЄС?».

Тренінг проходитиме 20 липня 2017 року о 12:00 у готелі «Reikartz Житомир», (вул. Замковий Майдан, 5/8).

Під час заходу буде проведено презентацію програм, зокрема культурних, та інформаційних ресурсів Представництва ЄС. Також учасники дізнаються більше про грантові програми Євросоюзу, їхні види, особливості написання грантових заявок тощо. Учасники зможуть не лише отримати джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЄС, але й також практичні поради від експертів щодо того:

1.      Як отримати грантову підтримку ЄС;

2.      Як підготувати успішну грантову заявку;

3.      Як працює грантове фінансування;

4.      Які є поточні програми та гранти ЄС, на які можна подати заявку.

 

Експерти тренінгу:

Ірина Стаднійчук, Документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні

Тетяна Лебухорська, експерт з розробки та подання грантових заявок

 

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/eu-grants-workshop

 

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Діанни Бущук, телефон +38(097)1514905, dbushchuk@internews.ua  або Костянтина Ромашка, +38(098)6475547, kromashko@internews.ua.

 

Довідково. Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі. 

 

Навігація:
Категорія новин:
Copyright © 2008
Розробка сайту веб студія SEOTM