12 Вересня, 2018 09:54:00
У Житомирському районі проведено Олімпійський тиждень

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня, у закладах освіти району проведено ряд заходів:

- єдиний Олімпійський урок «Діти – олімпійська надія України», «Спортивні досягнення України», «Здорова родина – щаслива країна», «Олімпійський рух України»;

- загальношкільні лінійки для всіх учасників навчально-виховного процесу;

- 5 вересня проведено зустріч з футболу між юнаками  Новогуйвинської і Озерненської гімназій;

- 7  вересня на базі Озерненської гімназії 80 учнів навчальних закладів району брали участь у районних змаганнях з футболу, організованих  ЖРО ВФСТ «Колос» за участі голови Бойка В.В., тренерів Василишина І.В., Скрипунова В.П.,  Можарівського  Р.В.,  Стужука  В.В., Жабровця О.М.

Також, для учнів різних вікових категорій проведено змагання з футболу у Барашівській, Вересівській, Василівській, Іванівській, Коднянській, Сінгурівській, Троянівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів. Школярі Троянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів брали участь у змаганнях з футболу на кубок Троянова.

Протягом тижня проведено конкурси олімпійських cтінгазет та кращої олімпійської листівки, в яких взяли участь Новогуйвинська гімназія, Березівська, Високопічська №2, Коднянська, Садківська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та Пряжівська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

Відповідно до  вікових категорій школярів у Новогуйвинській гімназії проведено спортивне свято «Станьмо в лави олімпійців!», урок-естафету «І ти здолаєш свою олімпійську висоту!», урок-змагання «Малі Олімпійські ігри!», усний журнал «Історія Олімпійських ігор», урок-мандрівку «Спорт, творчість, краса!», урок-презентацію «Олімпійська Житомирщина», конкурси «Силачі», «Жонглери», олімпійський брейн-ринг, естафети з обручем, скакалкою, м’ячем, змагання з футболу, волейболу та інші заходи.

У Садківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено виховні години «Здоровим бути – зі спортом дружити» (1-4 кл.), «Спорт – сила, краса і здоров’я»(5-8 кл.), «Історія Олімпійських ігор» (9-11 кл.), змагання між учнями 8-11 класів «Найкращий футболіст», у Сінгурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – бесіди «Бережи здоров’я змолоду», «Хочу і можу бути спортивним», вікторину «Що ми знаємо про спорт».

У Озерненській гімназії, Садківській, Сінгурівській, Коднянській, Троянівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, Пряжівській    загальноосвітній школі І-ІІ ступенів  проведено спортивні естафети.

У Левківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено загальношкільний міні-марафон «Життя – це рух», шашковий турнір,  флешмоб – зарядку «Енергійні і спортивні і ще дуже креативні».

У Іванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів впродовж тижня проведено змагання, вікторини, ігри, які приурочені певному виду спорту, зокрема – біатлону, легкій атлетиці, хокею, художній гімнастиці.