4 Жовтня, 2018 10:00:00
У Житомирському районі відсвяткували Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

З цієї нагоди 29 вересня у с. Пряжів Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирського району спільно з відділом культури і туризму райдержадміністрації з метою відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана проведено Свято урожаю.

Учасники заходу мали нагоду познайомитися з виставкою творчих робіт та сільськогосподарської продукції. Колективи художньої самодіяльності с. Городище, с. Вертокиївка, с. Кодня та працівники районного будинку культури всім присутнім подарували чудовий святковий концерт.

У свою чергу працівники Центральної районної бібліотеки (Т.Рабош та С.Ковальчук) спільно з працівниками культури с. Клітчин (М.Подорожна та Т.Ганько) провели до цього свята літературно-музичну гостину «Хай не спішать літа на ваш поріг». Присутніх привітав голова Левківської сільської ради О.Окоча. Учасники заходу насолоджувались виступами артистів-аматорів та пригощалися солодощами. Спонсором заходу виступила Левківська сільська рада.

Також ряд заходів організовано та проведено в бібліотеках і школах району, зокрема, тематичні бесіди (с. Миролюбівка), години милосердя (с. Василівка, с. Сінгури), уроки доброти (с. Головенка, с. Левків), чайні посиденьки «Нам роки не біда» (с. Калинівка).

Окрім цього, 2 жовтня 2018 року в приміщенні будинку культури с. Черемошне, відбувся захід до Міжнародного дня людей похилого віку. Бібліотекар Т. Консевич разом із учнями 1-4 класів місцевої школи підготували невеличкий концерт - діти читали вірші, заспівали пісню «Про Україну». Наприкінці свята учні 4-го класу подарували гостям паперові квіти, які робили власноруч Також на всіх присутніх чекав гарячий чай і солодкі смаколики.

Громада с. Троянів запрошує на тематичний вечір «Літа на зиму повернули», який буде проходити в приміщенні місцевої бібліотеки 17 жовтня.