11 Вересня, 2018 12:34:00
У Житомирському районі відзначили День фізичної культури і спорту

У Житомирському районі проведено ряд заходів з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту, який щороку відзначається у другу суботу вересня.

Так, 8 вересня серед молоді району на спортивній базі села Троянова відбувся відкритий Чемпіонат Житомирського району з міні-футболу «Кубок-Троянова», в якому взяли участь команди сіл Сінгури, Троянів, Двірець, Рудня-Городище, Головенка та смт Озерне.

Переможцем змагань стала Сінгурівська команда, друге місце посіла команда смт Озерне, третє місце – команда Троянова.

Команди нагороджені кубком, дипломами та винагородами, які вручив Троянівський сільський голова Микола Білеуш. Кращим футболістом визначено гравця команди с. Троянова Баньківського С.С., який був нагороджений кубком та грошовою винагородою.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Житомирського району, популяризацію здорового способу життя, відданість справі та з нагоди  Дня фізичної культури і спорту подяками райдержадміністрації були відзначені директор КУ «Новогуйвинська КДЮСШ» Житомирської районної ради Віктор Ступін, директор дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Орбіта» Андрій Босик, головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Менська, заступник директора Житомирського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Олена Кравчук.

Фінансові питання щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня фізичної культури і спорту вирішені за рахунок коштів райдержадміністрації, яка забезпечила харчування учасників змагань, суддів, медпрацівника та коштів Троянівської сільської ради на грошові винагороди і відзнаки призерам змагань.

У загальноосвітніх навчальних закладах району до Дня фізичної культури та спорту були проведені фізкультурно-спортивні заходи, зустрічі з визначними тренерами та спортсменами Житомирського району.