Події на часі

31 Жовтня, 2017 16:55:00
Категорія: Район
У райдержадміністрації пройшла чергова розширена апаратна нарада

30 жовтня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Голова райдержадміністрації довів до відома присутніх основну інформацію щодо результатів засідання Ради регіонального розвитку, що пройшла на минулому тижні у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Наступним питанням, що стояло на порядку денному наради, було розглянуто інформацію про виконання листа Служби безпеки України в Житомирській області щодо використання програмного забезпечення. Доповів з даного питання провідний інспектор загального відділу апарату РДА Володимир Загоровський. Він же ознайомив учасників наради з порядком дій під час пожежі та використання засобів пожежогасіння.

Про виконання вимог урядової програми «Доступні ліки» доповів головний лікар ЦПМСД Геннадій Горбенко.

Керівник апарату РДА Алла Ковальчук ознайомила присутніх з результатами проведення перших місцевих виборів депутатів сільських рад ОТГ та відповідних сільських голів, що пройшли 29 жовтня 2017 року в Оліївській та Глибочицькій громадах.

Про організацію посіву озимих зернових культур під урожай 2018 року доповів начальник управління агропромислового розвитку РДА Володимир Оржехівський.

У свою чергу заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Тетяна Мусевич виступила з питання про стан надання мешканцям району субсидій на оплату комунальних послуг та щодо захисту прав пільгових категорій населення.

Начальник відділу державної реєстрації РДА Маріанна Затилюк прозвітувала про роботу підпорядкованого підрозділу за 9 місяців 2017 року, а голова ЖРО ВФСТ «Колос» Віктор Бойко – про основні заходи з розвитку фізичної культури і спорту в сільській місцевості.

Окрім цього, Г. Горбенко доповів з питання про стан будівництва модульних ФАПів у с. Іванківці та с. Крута.

Заслухали цього дня й голову районного відділу Держпродспоживслужби Бориса Гущина, який доповів щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання, що здійснюють поставку продуктів харчування в заклади освіти району, а про проведення перереєстрації суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території району та не сплачують податки до місцевих бюджетів доповіли В. Оржехівський та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Олена Гречко.

Вкотре розглянули на апаратній і питання щодо закупівлі автомобіля для відділу культури і туризму РДА. Залишається на контролі й питання про придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img