21 Квітня, 2017 16:44:00
У райдержадміністрації пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

У п’ятницю, 21 квітня, у районній держадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в якому брали участь працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Учасникам було запропоновано виконати завдання із комплексного тестування на знання Конституції України, нового законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця; практичного завдання щодо складання ділового документу; практичного завдання щодо володіння персональним комп’ютером.

Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Переможцем у номінації «Кращий керівник» визнано Лимар Ірину Костянтинівну – завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобув Торчук Сергій Олександрович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення  райдержадміністрації.

Щиро вітаємо переможців та учасників I туру «Кращий державний службовець» і бажаємо подальших успіхів у піднесенні авторитету державної служби. А переможцям районного відбору бажаємо перемоги в наступних етапах конкурсу.