10 Травня, 2017 16:32:00
У районі відзначили 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні встановлено як державне свято внаслідок ухвалення 9 квітня 2015 року Верховною Радою закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» в рамках голосування за пакет законів про декомунізацію.

Найбільш масові заходи 9 травня традиційно пройшли у селищі Новогуйвинське. Взяли участь у святковому мітингу тут голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, Новогуйвинський селищний голова Зоя Гончаренко, депутати районної ради, керівництво Житомирського бронетанкового заводу, учні гімназії, громадськість.

Пам’ятні заходи у формі мітингів, покладань квітів, реквіємів та концертів пройшли цього дня і у інших населених пунктах.

Окрім цього, в закладах освіти, бібліотечних та клубних установах району до пам’ятних дат було оформлено тематичні полички, проведено виставки, уроки пам’яті, патріотичні та історичні години, героїчні сторінки та бесіди, мітинги-реквієми та вечори.

До участі в заходах залучено широку громадськість, учнівську та студентську молодь.