12 Березня, 2018 12:02:00
У районі відзначили свято весни, жіночності та любові – Міжнародний жіночий день

У Житомирському районі пройшли святкові заходи до Міжнародного жіночого дня 8 березня. Традиційні святкові урочистості та концерти відбулися у більшості населених пунктів району.

Районний захід до цього весняного свята було проведено у РБК 6 березня, а жіночий актив району привітали у великій залі районної ради напередодні святкової дати, 7 березня.

У свою чергу голова райдержадміністрації Сергій Микитюк взяв участь у святковому концерті, який пройшов минулої суботи у будинку культури с. Миролюбівка.

До святкових вітань кращої половини людства долучилися заступник голови РДА Микола Козарчук, голова районної ради Сергій Крутій, депутати районної ради, сільські голови та представники громадськості.