3 Серпня, 2018 12:20:00
У селах району триває поточний та капітальний ремонт автошляхів

Станом на 2 липня завершено роботи з ямкового ремонту автодороги від с. Миролюбівка через с. Кодня до залізничної станції «Кодня». Наразі очікується завершення робіт на одній із ділянок даної дороги, де проведуть повну реконструкцію дорожнього покриття.

Завершено роботи і у с. Троянів на ділянці від в’їзду до села через центр та міст до хлібозаводу. Тут планувався ямковий ремонт, однак вже проведено повну заміну дорожнього покриття. Ці роботи частково профінансовані з районного бюджету у сумі близько 1,5 млн. грн.

Тривають підготовчі роботи до укладання асфальту в с. Михайлівка та на під’їзній дорозі до с. Сонячне.

У зв’язку із складними погодними умовами (сильні зливи) відбулося пошкодження та розмив бруківки на дорозі до с. Глибочок. На даному відрізку шляху планується виконання відновлювальних робіт облавтодором в частині виправлення профілю дорожнього покриття.

У Глибочицькій ОТГ ситуація зі станом доріг у цілому задовільна, за виключенням сіл, що раніше входили до складу Коростишівського району. Наразі сільською радою проводиться робота щодо їх взяття на баланс, після чого заплановано проведення тут відповідних ремонтних робіт.

Комплексний підхід до вирішення питання ремонту доріг превалює і у Станишівській сільській раді ОТГ. Станом на 1 серпня поточного року із запланованих на рік капітальних видатків на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури 19 млн. 538 тис. 978 грн. вже освоєно 3 млн. 018 тис. 871 грн. Серед іншого проведено, або наразі ведеться капітальний ремонт доріг у таких населених пунктах, як Лука, Ліщин, Піски, Скоморохи, Бистрі, Слобода-Селець, Станишівка та Зарічани.

У Оліївській ОТГ також проводиться системна робота з ремонту доріг. Наразі виготовлена та затверджена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт 19 доріг Оліївської сільської ради на суму більше 18,5 млн. грн. Станом на 1 серпня  ремонтні роботи завершені на вулицях Зелена, Соснова у с. Довжик, на вулиці Ігоря Сікорського у с. Сонячне. Розпочато капітальний ремонт доріг по вулицях Соснова у с. Кам'янка та вул. Лісова у с. Довжик.