7 Травня, 2018 10:13:00
У селі Садки 9 травня пройде Кубок пам’яті та примирення з футболу

9 травня 2018 року о 10.00 год. на стадіоні с. Садки Житомирського району пройде Кубок пам’яті та примирення з футболу, присвячений Дню Перемоги.

Змагання організовано Житомирською районною федерацією футболу за підтримки голови райдержадміністрації Сергія Микитюка та Садківського сільського голови Михайла Яромова.

У день змагань футбольна громадськість району згадає тих, хто віддав своє життя у роки Другої світової війни, а також ветеранів, які ціною свого здоров’я вибороли для нас мир. Кубок пам’яті та примирення з футболу - це данина пошани та вдячності цим мужнім людям.

У змаганнях візьмуть участь такі команди: ФК «Перемога» (Садки), ФК «Василівка», ФК «Форестер плюс» (Іванівка), ФК «Екстрім» (Іванівка).

Запрошуємо вболівальників долучитися до футбольного свята!