27 Червня, 2018 09:39:00
У закладах освіти Житомирського району проводжали випускників у самостійне доросле життя

23 червня у закладах освіти Житомирського району проводжали випускників у самостійне доросле життя.  Позаду залишилися державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання. Прощальні вечори у школах пройшли у теплій родинній атмосфері.

У 2018-2019 навчальному році документи про загальну середню освіту в районі отримали 153 випускники. Троє з них отримали золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» (2 учні Новогуйвинської гімназії, 1 учень Озерненської гімназії).

Зі святом та успішним закінченням закладів освіти, вступом у доросле життя випускників вітали їх педагоги, батьки, рідні, друзі, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Вони бажали випускникам щасливої та світлої дороги в доросле життя та наполегливості в досягненні наміченої мети