29 Травня, 2018 10:17:00
У закладах освіти району пройшли урочисті лінійки до свята «Останнього дзвоника»

25 травня у закладах освіти Житомирського району проведено урочисті заходи з нагоди свята «Останнього дзвоника». До школярів та випускників Новогуйвинської гімназії цього дня завітали голова РДА Сергій Микитюк, заступник голови РДА Микола Козарчук, начальник обласного управління освіти і науки Лариса Шевчук, начальник районного відділу освіти Світлана Давиденко, селищний голова Зоя Гончаренко та інші.

Поважні гості привітали дітей зі святом, побажали випускникам легкої життєвої долі, успіхів у подальшому навчанні та завжди мирного неба над головою. Не менш теплими були й слова вітань учням, які ще залишаються школярами.

Після закінчення урочистої частини директор гімназії Людмила Мозгових ознайомила гостей з ходом робіт у приміщені Інклюзивно-ресурсного центру, стан готовності якого наразі складає 80%. Серед основних завдань залишається облаштування санітарної кімнати та усунення дрібних недоліків. Також потрібно придбати електропідйомник для дітей з обмеженими можливостями.

Родзинкою цьогорічного свята у Новогуйвинській гімназії стала презентація 100% готових до роботи з дітьми медіатеки та ресурсної кімнати, яка була проведена для представників Агентства ООН у справах біженців.

Саме за грантові кошти у сумі близько 500 тис. грн. від цього агентства і реалізовано проект з облаштування у гімназії даних сучасних навчально-відпочинкових кабінетів. Наразі медіатека та ресурсна кімната вже оснащені необхідною технікою та дидактичними матеріалами. До речі, ресурсна кімната в Новогуйвинській гімназії є першим таким об’єктом в Житомирській області.

Керівництво райдержадміністрації висловлює щиру вдячність усім, хто доклав зусиль для реалізації цього проекту, а надто начальнику управління освіти і науки ОДА Ларисі Шевчук, яка особисто переймалася ним від початку розроблення.