2 Березня, 2018 14:01:00
У зв’язку зі зниженням тиску газу половина навчальних закладів Житомирщини призупинить навчальний процес. Оновлено

У зв’язку з можливим зниженням тиску газу у транзитному газопроводі, з метою недопущення проведення навчального процесу в неналежних температурних умовах, у закладах освіти, які для опалення використовують природний газ, буде призупинено навчальний процес з 3 до 7 березня включно.

Таке рішення прийняла обласна комісія з питань ТЕБ та НС 2 березня 2018 року за рекомендаціями РНБОУ.

«Ми маємо зробити все, щоб не допустити проведення навчального процесу в неналежних температурних умовах через пониження тиску у газопроводі. Також це дасть можливість населенню у своїх помешканнях не відчути пониження тиску газу», – зазначив голова ОДА Ігор Гундич.

Навчання буде призупинено у навчальних закладах, які використовують для опалення газ, у Житомирі, Бердичеві, Коростені, Малині, Новограді-Волинському. Розглядалася можливість призупинення навчання і у гімназіях смт Новогуйвинське та Озерне Житомирського району.

Решта – понад 50% загальноосвітніх навчальних закладів у селах, селищах, райцентрах, де більшість котелень використовують альтернативні джерела енергії, працюватимуть у звичайному режимі.

Крім того, комісія з ТЕБ та НС рекомендувала промисловим підприємствам, які використовують газ, зменшити його використання.

Протокол позачергового засіданя районної комісії з питань ТЕБ та НС див. ТУТ