6 Серпня, 2018 09:47:00
Урочистості до Дня Повітряних Сил ЗСУ пройшли в смт Озерному

З нагоди 14-ї річниці з дня створення Повітряних Сил Збройних Сил України на військовому аеродромі бригади тактичної авіації (в/ч А1435) у смт Озерне відбулися урочисті заходи та показ тренувань парадного розрахунку.

Участь у заходах, які пройшли 4 серпня, прийняв Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко.

Віктор Муженко привітав військових зі святом та оглянув процес тренування й підготовки бійців до військового параду в рамках відзначення 27-ї річниці Дня Незалежності України.

Святковості додав виступ та концерт військового оркестру Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗСУ.

В урочистостях взяли участь вище військове командування різних родів військ, заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький, голова РДА Сергій Микитюк, голова районної ради Сергій Крутій, заступник голови районної ради Василь Стах, Новогуйвинський селищний голова Зоя Гончаренко, депутати районної ради Василь Козел та Тетяна Парфентієва.