5 Травня, 2017 13:52:00
Увага!!! Незабаром пройде районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Як повідомляє сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, 17-20 травня 2017 року проводитиметься районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Змагання відбудуться у лісовому масиві поблизу с. Зарічани.  Участь у змаганнях братимуть учні ЗОШ району віком від 13 до 16 років (8 – 10 класи).

Мета проведення даного заходу - патріотичне виховання учнівської молоді на державотворчих та героїчних традиціях українського козацтва. У заході планують взяти участь більше 200 учнів загальноосвітніх шкіл району.

Програмою військово-патріотичної гри передбачено проведення змагань та конкурсів культурно-просвітницького, військово-спортивного та туристсько-краєзнавчого спрямування, в ході яких визначаться кращі рої.

Урочисте відкриття та концерт відбудеться 17 травня 2017 року, о 10.00 на стадіоні с. Зарічани. Участь в урочистому відкриті візьмуть вихованці  гурту козацького бойового вишколу «Стрибожі правнуки», що діє при будинку дитячої творчості Пулинського району.

Запрошуємо усіх бажаючих  взяти участь у святкових заходах.