19 Вересня, 2017 14:05:00
Увага!!! Змагання з туристського багатоборства на першість Житомирського району

28-29 вересня 2017 року в урочищі «Вовчі гори» (с. Зарічани) відбудуться  змагання з туристського багатоборства на першість Житомирського району з нагоди святкування Всесвітнього Дня туризму.

Метою свята є пропаганда туризму. Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, адже ставши  туристом, людина доводить, що вона мужня, смілива, винахідлива, не боїться труднощів.

Мешканців Житомирського району, які захоплюються туризмом, запрошуємо до участі.

Програма передбачає участь як досвідчених туристів, так і новачків. В програму входять спортивно-розважальні конкурси, змагання зі спортивного орієнтування, техніки спортивного туризму, облаштування бівуаку, презентація туристських перлин Житомирського району.

Заявки на участь у змаганнях подаються до 26.09.2016 року (м. Житомир, вул. Лесі Українки, буд.1, каб. 415).

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (097) 54 25 772.