9 Липня, 2018 17:17:00
В Оліївській ОТГ взялися за ремонт доріг

Нещодавно в Оліївській територіальній громаді було розроблено та затверджено рішенням п’ятої сесії сільської ради VII скликання, яка пройшла 25 травня, проектно-кошторисну документацію з експертними висновками по капітальному ремонту доріг, зокрема, в Довжику по вулицях Лісова (вартість робіт – 1308,302 тис. грн.),  Соснова (1499,958 тис. грн.), Зелена (661,892 тис. грн.), Сінна (957,208 тис. грн.), в Кам’янці по вулиці Соснова (1098,553 тис. грн.), у Сонячному – по вулицях Ігоря Сікорського (1499,312 тис. грн.), Хмільова (1499,291 тис. грн.).

Згодом шляхом жеребкування було визначено претендентів на виконання капітального ремонту. По Довжику це ШБУ-35 (керівник Березовський В. В.), ТОВ ДБКК Зарічани (керівник Литвин М. С.), «Асфальт Плюс» (керівник – Петросян Р. В.), «Євробуд-9» (Григорян А. В.), в Кам’янці теж «Євробуд-9», і по Сонячному – ШБУ-19 (керівник Фещенко О. А.) та «Проспект-Транс» (керівник Гаврилюк В. М.).

І ось днями на сільських дорогах вже закипіла конкретна робота. Як наслідок – в Довжику повністю покрито асфальтом вулицю Зелену та розпочато ремонтні роботи на вул. Сосновій. Вже кілька днів поспіль завозиться щебінь та працює потужна техніка у Сонячному, де ШБУ-19 «взяло в роботу» вулицю І.Сікорського. Не відстає від колег і «Євробуд-9» – в Кам’янці на вулиці Сосновій теж щебінь, грейдери та самоскиди. Як кажуть, процес пішов. Тож у добру путь…