7 Червня, 2018 17:17:00
В РДА проведено нараду з питань соціального захисту

6 червня в райдержадміністрації пройшла нарада з питань соціального захисту, організована Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району. На нараді розглянуто низку актуальних питань.

Зокрема, головний інспектор РВ УДСНС України в Житомирській області Андрій Велігурський доповів з питання про протипожежну безпеку на літній період.

Щодо нового порядку оформлення субсидій на опалювальний період 2018-2019 рр. доповіла начальник відділу державної соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення РДА Надія Галичева.

Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Іриною Волошиною та спеціалістами управління надано консультації з правової допомоги громадянам.

Директор Терцентру Олександр Мельник надав консультації щодо діяльності новоствореного відділення денного перебування.