25 Червня, 2018 13:48:00

23 червня 2018 року на спортивній базі с. Садки відбулась Спартакіада серед голів сільських та селищних рад Житомирської області з міні-футболу, тенісу настільного, гирьового спорту, шахів, шашок, більярду та дартсу.

В результаті проведених змагань наші сільські голови зайняли наступні місця:

- з міні-футболу – I місце;

- з тенісу настільного: жінки – І місце, чоловіки – IІІ місце;

- з гирьового спорту – IІІ місце;

- з шахів: чоловіки – IV місце;

- з шашок: жінки – І місце;

- з дартсу – IІІ місце.

Цього ж дня у Садках відбулися районні спортивні змагання серед фізкультурно-спортивних клубів сільських та селищної рад на «Краще спортивне село Житомирського району 2018 року» з міні-футболу, тенісу настільного, гирьового спорту, шашок, перетягування канату.

В змаганнях прийняли участь спортсмени ФСК Оліївської ОТГ, ФСК Станишівської ОТГ, ФСК с. Левків, ФСК с. Садок, ФСК с. Березівки, ФСК с. Заможне, ФСК с. Висока Піч.

В загальнокомандному заліку:

І місце посіла команда ФСК с. Левків;

ІІ місце - команда ФСК с. Садок;

ІІІ місце - команда ФСК Оліївської ОТГ.

Команди переможці були нагороджені дипломами та кубками.

Спортсмени призери з індивідуальних видів спорту були нагороджені грамотами та медалями.