30 Травня, 2018 15:06:00
Відбулася традиційна зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради з  випускниками

30 травня відбулася традиційна зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради з випускниками 11 класів загальноосвітніх шкіл району, що є дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. На свято були запрошені піклувальники випускників, директори шкіл, сільські голови.

У ході зустрічі Сергій Микитюк, Сергій Крутій, заступник директора Житомирського міського центру зайнятості Жанна Титаренко та начальник служби у справах дітей РДА Антоніна Черняк обговорили з випускниками питання щодо їх життєвого вибору, продовження навчання та здобуття професій.

Перші особи району привітали дітей із завершенням школи та початком ще одного етапу життя, який безпосередньо пов’язаний із вибором подальшої життєвої дороги.

Випускникам була вручена грошова допомога від райдержадміністрації та районної ради і запрошення на районне свято до Дня захисту дітей. Від депутатського корпусу через поштове відділення випускники отримають додаткову грошову допомогу по 500 грн. кожному.