7 Травня, 2018 10:45:00
Відбулися матчі 2-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року

6 травня, в неділю, відбулися матчі 2-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року. Вболівальникам, в першу чергу, він запам’ятається, своєю надзвичайною результативністю: в 13-ти матчах туру було забито 68 м’ячів - в середньому, трохи більше п’яти голів за гру.

У Вищій лізі, в центральному матчі туру, минулорічний чемпіон - ФК «Левків» приймав переможця Кубку Житомирського району 2017 року ФК «Дангард» з Тетерівки. Нещодавно, ці команди зустрічалися у матчі за Суперкубок, у якому команда з Левкова святкувала перемогу. Здобули перемогу левківські футболісти і цього разу. Хоча, першими рахунок у зустрічі відкрили саме «дангардівці» - відзначився Антон Булуй, але ще до перерви господарі поля, при шаленій підтримці своїх вболівальників, не тільки відігралися – гол на рахунку Епі Мішеля, а й вийшли вперед - влучний постріл вдався левківському форварду Юрію Ковалю.  Після перерви футболісти з Левкова ще двічі «засмутили» воротаря «Дангарда» Дмитра Ульченка: відзначився Сергій Литвиновський та ще одного разу Юрій Коваль.  А футболісти з Тетерівки, тільки в кінці матчу змогли  скоротити відставання у рахунку до двох м’ячів - гол на рахунку Дениса Яворського. 4:2 - вольова перемога команди з Левкова!

Інші результати 2-го туру Вищої ліги:

ФК «Танкіст»- ФК «Василівка»- 4:0

ФК «Екстрім»- ФК «Пак-Трейд»- 2:3

ФК «Олімпік»- ФК «Квара»- 1:0

ФК «Довжик»- ФК «Лука-Агро»- 0:2.

У групі «А» Першої ліги продовжують вигравати ФК «Форестер +» з Іванівки та березівський «Лісник»: іванівські футболісти святкували перемогу над ще однією командою з Березівки - ФК «Легіон» з рахунком 4:1, а «лісники» - на один забитий м’яч більше «відвантажили»  глибочицькій «Чайці» - 5:1.

Інші результати матчів 2-го туру в групі «А»:

ФК «Кодня» — ФК «Актив» — 3:3

ФК «Леви Крошу»- ФК «Хімік» — 4:1.

У групі «Б» ФК «Станишівка» напрочуд легко виграла у садківської «Перемоги» з хокейним рахунком 10:3. Сім голів у переможців забив Віталій Невмержицький. А «Енергія» з Гадзинки, завдяки єдиному голу Вадима Лозінського, мінімально здолала ФК «Сінгури» - 1:0.

Інші результати матчів 2-го туру в групі «Б»:

ФК «Зоря» — ФК «Дангард-2» — 4:5

ФК «Троянів»- ФК «Вереси» — 5:0

Матчі 3-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу  відбудуться 13 травня 2018 року.