1 Грудня, 2017 09:55:00
Відбулися районні змагання серед допризовної молоді зі стрілецького багатоборства

30 листопада в спорткомплексі «Динамо» в м. Житомирі відбулися районні змагання серед допризовної молоді зі стрілецького багатоборства на честь Дня Збройних сил України. Проект реалізує за грантові кошти від ОДА громадська організація «Сатурн».

«Сьогодні ми вперше за багато років проводимо змагання зі стрільби з малокаліберної зброї серед допризовної молоді. Ці змагання організовані за грантові кошти, які виграв клуб «Сатурн». Мета – випробування допризовної молоді зі стрільби, і популяризація стрілецької справи. На даний момент у нас зареєстровано 20 команд по 3 учасника плюс дорослий представник. Тобто на даний момент у нас вже є 80 учасників: двоє виконують вправу стрільби з малокаліберної гвинтівки з положення лежачи на відстань 50 метрів, і один спортсмен виконує вправу стрільби з малокаліберної зброї відстань 25 метрів», - розповів під час відкриття змагань директор дитячо-юнацького військово-патріотичного клубу «Сатурн» Ігор Єпіфанцев.

Окрім власне змагань зі стрільби також під час заходу нашій молоді продемонстрували різні зразки озброєння. ДЮВПК «Сатурн», організатори змагань, всі учасники висловлюють подяку ГУНП у Житомирський області та безпосередньо підполковнику поліції Лисогору А.В. за організацію показу зразків зброї.

Кращий результат у загальному заліку показали стрільці Іванівської загальноосвітньої школи, також у фінал вийшла команда ДЮВПК «Сатурн». Фіналісти будуть захищати честь району на обласних змаганнях зі стрілецького багатоборства на честь Дня Збройних Сил України, що відбудуться 5грудня 2017 року на базі ФОК «Динамо».