7 Травня, 2018 14:55:00
Відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

7 травня керівник апарату райдержадміністрації Олена Гречко провела чергове засідання районної комісії з надання одноразової грошової допомоги. На засіданні було розглянуто 22 заяви громадян щодо надання матеріальної допомоги, серед них:

-  потребують лікування у зв’язку з хворобою – 16;

-  інваліди – 4;

- учасники АТО (або члени їх сімей) – 1;

- малозабезпечені, скрутне матеріальне становище – 1.

За результатами засідання О. Гречко дала доручення відповідальним особам покращити стан роботи з підготовки документів на комісії та більш уважно ставитися до кожного заявника при вивченні їх соціально-побутових умов та оформленні поданих документів.

Наступне засідання комісії відбудеться на початку червня.

Довідково: Комісія, що діє при Житомирській райдержадміністрації, керується у своїй роботі порядком про надання одноразової грошової допомоги громадянам Житомирського району, затвердженим розпорядженням голови Житомирської районної державної адміністрації від 02.02.2017 № 67 «Про затвердження Положення про комісію з надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Житомирського району», Порядку надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Житомирського району, затвердженого рішенням восьмої сесії Житомирської районної ради сьомого скликання від 15.12.2016 № 216.

Порядком визначено, що отримати грошову допомогу можуть громадяни, які проживають на території Житомирського району та належать до пільгової категорії населення, або потрапили в скрутне матеріальне становище. Згідно з пунктами 3, 4 положення, для отримання одноразової грошової допомоги громадяни повинні надати пакет документів: копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, який складається працівниками виконкомів сільських та селищної рад, номер особового рахунку та копії медичних документів.