Події на часі

7 Лютого, 2019 16:50:00
Категорія: Район
Відбулося перше у 2019 році засідання Громадської ради

7 лютого, відповідно до Положення про Громадську раду при Житомирській РДА, у малій залі районної ради відбулося чергове засідання дорадчого органу. Це вже 14 засідання ради у чинному складі.

Участь у засіданні взяв заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук.

На порядок денний засідання виносилися і розглянуті питання щодо діяльності Громадської ради у 2018 році, затвердження плану роботи ради на перше півріччя поточного року та розгляд інформації щодо грантів для інститутів громадського суспільства від Житомирської ОДА.

Нагадаємо, що Громадська рада при Житомирській РДА була сформована 14 липня 2017 року (Розпорядження голови РДА №434 від 17.07. 2017 р.). До складу ради увійшло 14 представників інститутів громадянського суспільства.

Протягом 2017-2018  років  громадська рада діяла відповідно до Постанови КМУ № 996 від 03 листопада 2010 р. та зі змінами (Постанова КМУ № 234 від 08.04.2015 р.) та Положення про громадську раду при Житомирській РДА й провела 9 чергових та 4 позачергових засідань. У результаті роботи було направлено до органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, тощо близько 35 запитів та звернень різного спрямування.

В процесі діяльності Громадської ради було створено 5 робочих комісій: щодо вивчення стану лісових насаджень, щодо діяльності ТОВ «Аскона-Південь», щодо виконання програми «Питна вода Житомирщини», щодо діяльності Новогуйвинської ДЮСШ, щодо якісного харчування учнів ЗОШ.

Проведені виїзді засідання робочих груп на лісництва Житомирського району, на підприємство ТОВ «Аскона-Південь», Новогуйвинську ДЮСШ, УЖЕЇЗ та інші.

Громадська рада активно брала участь у різних заходах, які проходили в Житомирському районі, таких, як День козацтва, Всесвітній день туризму, ВПГ «Сокіл» («Джура»), День перемоги, День знань та інші.

Громадською радою було запропоновано провести утилізацію люмінесцентних ламп по навчальних закладах району, які вже вивезені спеціалістами з навчальних закладів.

Члени громадської ради постійно беруть участь у роботі сесій Житомирської районної ради, засідань у Житомирській РДА, її структурних підрозділах та подають свої пропозиції.

Членами громадської ради було ухвалено рішення та встановлено скриньки довіри у районній лікарні та в управлінні праці та соціального захисту РДА.

Громадською радою велося активне обговорення щодо розробки нової Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2018 рік, де було включено пункт щодо підтримки діяльності громадської ради, на яку було виділено 7 тис. грн. Наприкінці грудня 2018 року громадська рада відповідно до Програми використала кошти в сумі 6950 гривень, на які були закуплені канцелярські товари.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img