6 Липня, 2018 09:10:00
Відбулося засідання комісії по підготовці закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року

5 липня 2018 року  під керівництвом голови РДА Сергія Микитюка за участі заступника голови РДА Миколи Козарчука відбулося засідання комісії по підготовці закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року.

Про стан справ у школах району звітували відповідальні працівники відділу освіти на чолі з виконуючим обов’язки начальника відділу освіти Петром Золотаренком.

Розглянуто питання щодо передачі навчальних закладів з комунальної власності району в підпорядкування Глибочицької і Оліївської об’єднаних територіальних громад, щодо стану справ у процесі створення  інклюзивно-ресурсного центру, забезпечення шкіл району дровами на зиму, проведення ремонтних робіт  у закладах освіти тощо.

У ході роботи комісії виявлено ряд проблем та поставлено відповідні завдання щодо їх вирішення.