3 Квітня, 2018 14:09:00
Відбувся публічний звіт голови РДА С.М. Микитюка

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про державну службу», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності райдержадміністрації, 3 квітня 2018 року у великій залі засідань районної ради відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Сергія Михайловича Микитюка.

Участь у заході взяли депутати районної ради, керівники територіальних підрозділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, селищний та сільські голови, представники громадської ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.

У ході звіту голова РДА представив громаді району детальну інформацію про результати роботи райдержадміністрації та її структурних підрозділів у минулому році, а також зупинився на основних показниках розвитку Житомирського району у 2017 році та ознайомив присутніх із ключовими досягненнями та недоліками роботи по виконанню  основних завдань РДА, визначеними Програмою економічного та соціального розвитку на 2017 рік.

Серед іншого було акцентовано увагу на тому, що районна державна адміністрація будувала свою роботу відповідно до стратегічних напрямів реалізації положень Указів Президента України, Програми діяльності та постанов Кабінету Міністрів, якими визначені основні завдання по вирішенню найактуальніших економічних проблем, забезпечення соціальної і політичної стабільності, відповідальності за стан справ на місцях, а також виконанню районних Програм, прийнятих на сесії районної ради.

Як було наголошено, за результатами своєї роботи у 2017 році згідно оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення Житомирської області, Житомирський район другий рік поспіль посів перше місце серед 23 районів, а в загальному рейтингу серед 28 районів та міст обласного значення Житомирський район посів 2 місце, пропустивши вперед  м. Малин.

З більш детальною інформацією про роботу РДА і показники виконання програм та основних завдань РДА можна ознайомитися у відповідній рубриці на сайті Житомирської райдержадміністрації, де розміщено повний звіт голови РДА за 2017 рік.