8 Листопада, 2017 16:23:00
Відбувся районний семінар вчителів трудового навчання

7 листопада на базі Пряжівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів трудового навчання з теми «Формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках трудового навчання через проектно-технологічну діяльність».

Вчитель Весельська Г.Ф. поділилася з колегами досвідом роботи та представила чимало своїх надбань, доробок, учнівські проекти, виставку творчих робіт школярів. На відкритому уроці учні 5 класу працювали з солоним тістом, створювали колективну творчу роботу «Щедра осінь», а на етапі рефлексії - презентували вірш про створену композицію.

Методист відділу освіти Зарудіна Н.П. та голова методичного об’єднання вчителів трудового навчання Поліщук П.А. надали методичні рекомендації щодо організації та проведення районної олімпіади з трудового навчання, учнівського представництва.

В ході семінару був проведений майстер-клас з техніки канзаші – виду декоративно-прикладного мистецтва, що пов’язаний з виготовленням зі стрічок різноманітних прикрас для волосся. Учасники семінару спробували себе  в техніці рукоділля, заснованій  на складанні особливим чином шматочків тканини та стрічок. Педагоги оцінили тонкість і вишуканість техніки, що дозволяє перетворити прості клапті шовку або атласні стрічки в надзвичайної краси квіткові композиції. Всі отримали у подарунок сувеніри, виготовлені в японській техніці канзаші.

Семінар дав можливість учителям і учням долучитися до давніх українських традицій на прикладі роботи з солоним тістом, ознайомитися з мистецтвом інших народів, поділитися досвідом, навчитися нового, пізнати багато цікавого.